+38 (067) 236-91-11

  • Комплексна первинна консультація з трихології 1500₴

    Лікарем дерматологом вищої категорії
    проведенням відеодерматоскопії з призначенням лікування
    та препаратів по домашньому догляду за волоссям

Ваш спеціаліст Андрій Андрійович

Трихологія – це наука про волосся (будову, функції та захворювання) людини, його випадіння та пов’язані з цим проблеми зі шкірою голови.
Клінічна трихологія – це діагностика та лікування захворювань і розладів волосся та шкіри голови людини.

Трихологи нашої клініки у Києві є кваліфікованими фахівцями, мають медичну освіту та великий практичний досвід у лікуванні людей із захворюваннями
шкіри голови.

Наразі трихологія сприймається як «місток між косметологією та дерматологією», оскільки захворювання шкіри голови у Клініці Доктора Василишина
лікуються за допомогою комплексної терапії з використанням косметичним процедур.

Хто такий трихолог і що він робить?

Лікар-трихолог – це спеціаліст з питань волосся та шкіри голови, що допомагаєлюдям із такими проблемами, як випадіння волосся, алопеція, ламкість волосся, жирна шкіра голови та псоріаз шкіри голови.

Консультація трихолога у Києві

Фахівець з трихології розглядає проблеми зі шкірою голови та волоссям цілісно, оцінюючи стан клієнтів на основі особистої історії, способу життя, генетичних факторів, тривалості симптоматики, наявності хронічних захворювань та умов навколишнього середовища. Підчас прийому трихолога виявляють наявність запальних ділянок за допомогою спеціальної лампи-лупи, виконуються трихоскопія та/або фототрихограма.

На основі огляду та отриманої інформації лікар-трихолог призначає індивідуальне лікування (фізіотерапевтичне та іноді медикаментозне), дає поради щодо харчування та рекомендує внести зміни у спосіб життя, якщо необхідно, для покращення здоров’я та зовнішнього вигляду волосся та шкіри голови. Іноді необхідна додаткова лабораторна діагностика, яка допоможе виявити гормональні порушення та дефіцити мікроелементів в організмі, що провокують захворювання.

Трихоскопія – комп’ютерна діагностика шкіри голови для виявлення наявності грибкових захворювань, вимірювання розмірів волосяних фолікул, визначення інтенсивності виділення шкірного сала та кількість волосся на 1 кв. см, що проводиться за допомогою трихоскопу.

Фототрихограма – неінвазивна процедура для підтвердження наявності та інтенсивності телогенового/дифузного випадіння волосся, у випадках різкого порідіння, андрогенетичної алопеції. Визначає параметри росту волосин, їх діаметр і щільність.

Необхідність повторних чи додатковим досліджень лікар трихолог визначить на консультації.

Попередній
Далі

Дякуємо Вам за звернення,
очікуйте на дзвінок.
До зустрічі!

Бажаю записатися