Лікування алопеції в Клініці Доктора Василишина
Чи актуально це для мене?
 
 
ПОКАЗАННЯ:
Спадкова алопеція, вроджені та набуті патології, пов'язані з посиленим випаданням і уповільненим ростом волосся на голові, в тому числі і пов'язаних з тривалими захворюваннями і прийомом певних лікарських засобів. Алопеція - це патологічне випадання волосся, обумовлене різними впливами на волосяний фолікул і клінічно проявляється формуванням вогнищ з повною відсутністю волосся на голові, бороді, бровах, віях і тулубі.
РЕЗУЛЬТАТ:
Багато в чому пов'язаний з тим, наскільки вчасно пацієнт звернувся за допомогою, і ряду індивідуальних особливостей його організму. Припиняється випадання, посилюється зростання здорового і красивого волосся.
Як проводиться лікування?
 
01
Консультація
Комплексна первинна консультація по трихології проводиться лікарем-дерматологом вищої категорії з проведенням відеодерматоскопіі, призначенням лікування та препаратів по домашньому догляду за волоссям.
02
Проведення процедур
Після призначення дерматолога починається цикл процедур для відновлення волосяного покриву: санація шкіри голови, кріотерапія і дарсонвалізація. Кількість і частота процедур залежить від ступеня ураження, тяжкості патології та реакції організму на терапію.
 
03
Відновлення
Процедури для волосяного покриву шкіри голови, які застосовують в Клініці Доктора Василишина, не мають періоду відновлення. Доктор дерматолог надає рекомендації щодо домашнього догляду і, в певних випадках, можливе призначення додаткового медикаментозного лікування.
Хто проводить лікування?
 
ВАСИЛИШИН АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ