Клініка доктора Василишина – це сучасний діагностично-лікувальний центр
Основні напрямки: 
 • Дерматологія
 • Трихологія
 • Лікування вітиліго
 • Косметологія обличчя та тіла
 • Усі види масажу
 • Остеопатія
 • Видалення судин лазером
 • Лазерне омолодження
 • Сімейна медицина
 • Неврологія
 • Психологічна допомога
 • Дієтологія
Клініка була заснована в 2003 році Василишиним Андрієм Андрійовичем - лікарем вищої категорії, фахівцем в області дерматовенерології, кандидатом медичних наук, власником диплома MBA. Від початку Клініка, одна з небагатьох, спеціалізувалася на лікуванні вітиліго та інших патологічних проблемах дерматології. З дня заснування Клініки фахівці постійно підвищують свій рівень кваліфікації, проходять новітні курси навчання, беруть участь у семінарах і конференціях.

У Клініці Доктора Василишина, в місті Київ, кваліфіковані фахівці допомагають пацієнтам впоратися з проблемами акне/постакне, розацеа, псоріазу та інших поширених шкірних захворювань за допомогою лазерного обладнання нового покоління. Також ми використовуємо інноваційні техніки у видаленні небажаних судин лазером, омолодження (інфрачервоний ліфтинг), успішно практикуємо антиоксидантну детокс програму для шкіри обличчя, антицелюлітну програму для тіла, інтенсивну програму з лікування зморшок 30+ та 40+.
 
Спеціалісти Клініки успішно боряться з захворюваннями волося і волосяного покритя голови: різними формами та стадії алопеції (випадання волося), послабленням та уповільненням росту волося, паталогічним станом шкіри голови.
Лазерна терапія вже тривалий період використовуються в медицині, але тільки в останні роки почала активно застосовуватися в дерматології і косметології обличчя і тіла. Нові технології - Alma Lazers в Києві - дозволяють впливати променями локально і точково на проблемні зони, що виключає будь-яку можливість появи травм і хворобливих відчуттів. Перші результати лікування косметологічних проблем лазером помітні вже через 10-14 днів після початку, на відміну від традиційних способів, де процес займає до півроку. Фахівці Клініки успішно борються із захворюваннями волосся і волосяного покриву голови: різними формами і стадіями алопеції (випадання волосся), ослабленням і уповільненим зростанням волосся, патологічними станами шкіри голови. У Клініці Доктора Василишина протягом останніх 16 років ефективно проводять діагностику та лікування вітиліго. Як відомо, причини виникнення та природа недуги до кінця не досліджені, що не заважає лікарям і вченим винаходити нові способи боротьби з порушенням пігментації, яке виражається зникненням меланіну в клітинах. Для лікування вітиліго застосовують комплекс з медикаментозним лікуванням і лазерними процедурами, що проводяться новітнім обладнанням - HARMONY XL і THERA LIGHT.

Спектр косметологічних процедур клініки для чоловіків і жінок досить широкий: лікування та догляд за жирною, проблемною та чутливою шкірою, сухою та схильною до куперозу шкірою; депігментуюча програма з ефектом омолодження; антивікова, антиоксидантна і детокс програми для обличчя; лікування хромосомного старіння 40+ та інтенсивне лікування зморшок 30+; загальнооздоровчі, медові, антицелюлітні і релакс масажі; скрабування тіла і ліфтинг масаж з використанням професійної косметики преміум класу ATACHE.

Тисячі вилікуваних пацієнтів клініки говорить про ефективність нашої роботи.
Ми прагнемо створити для вас ідеальний баланс здоров'я і краси, використовуючи наш багаторічний досвід та інноваційні технології.
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ