Лазерне видалення пігментних плям в Клініці Доктора Василишина із застосуванням
Q- Switched лазера - найбезпечніша та найефективніша технологія на сьогоднішній день
Чи актуально це для мене?
 
 
ПОКАЗАННЯ:
• Посттравматична пігментація
• Вікові пігментні плями
• Пігментовані рубці
• Мелазма
• Сонячні пігментні плями
• Епідермальні родимки
• Веснянки
РЕЗУЛЬТАТ:
Усуваються веснянки, хлоазми, лентіго і інші види пігментних порушень, викликаних зовнішніми або внутрішніми факторами
• Пігмент нагрівається і руйнується на різних рівнях шкіри
• Активується вироблення власного колагену
• Шкіра розгладжується, відновлюється нормальний колір, не відрізняється від сусідніх ділянок
Як проводиться лікування?
 
01
Консультація
Видалення пігментних плям - це індивідуальна процедура, яку призначає фахівець після консультації. Лазерне видалення пігментних плям може проводитися не тільки на обличчі, а і на всьому тілі.
Курс лікування залежить від ступеня пігментації і типу (глибока або поверхнева). Процедура проводиться курсами з 1-5 сеансів з інтервалом 3-4 тижні. Тривалість однієї процедури залежить від розташування, виду, площі пігментного плями і в середньому становить 8-40 хвилин.
Необхідна підготовка до процедури - за 2 тижні до проведення заборонено засмагати і відвідувати солярій; приймати антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони, сульфаніламіди; проводити хімічні пілінги. За 3 дня до процедури не можна відвідувати сауни, лазні, басейни. Також протягом усього курсу не рекомендують користуватися спиртовмісними засобами.
02
Проведення процедур
Під час впливу на пігментну пляму лазером відбувається пошарове руйнування пігменту меланіну, поступово пігментація відшулушується разом з верхнім шаром шкіри.
Пучок світла проникає в шкіру на задану глибину і впливає на клітини з високим вмістом пігменту. Випромінювання поглинається тільки пігментованою ділянкою, сусідні тканини не зачіпаються. В результаті нагрівання пігмент руйнується, а пляма зникає.
 
03
Відновлення
Реабілітаційний період займає близько 2 тижнів. У пацієнта може з'явитися незначний набряк, який буквально на другу добу зникає. Після першого сеансу пігментні плями можуть потемніти, а на 5-7 добу на місці після видалення пігментної плями з'являється ніжна скоринка, яка незабаром відпадає без рубцювання. Протягом місяця після усунення пігментних плям лазером на обличчі або на тілі не можна піддавати оброблену область впливу природних або штучних сонячних променів, відповідно заборонено засмагати і відвідувати солярій. Для кращого відновлення необхідно дотримуватися всіх рекомендацій фахівця клініки.
Хто проводить лікування?
 
ВАСИЛИШИН АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ