Чи актуально це для мене?
 
 
ПОКАЗАННЯ:
• Висока інтенсивність забарвлення невуса;
• Виражений косметичний дефект;
• Меланомонебезпечність невуса.
РЕЗУЛЬТАТ:
Селективний лазерний фототермоліз з модульованою добротністю (Q- SWITCHED) дозволяє позбутися від невуса Ота безслідно і без хворобливих відчуттів.
Як проводиться лікування?
 
01
Консультація
Діагностика здійснюється на підставі типової картини і локалізації невуса, його диференціювання від меланоми. Клініка Доктора Василишина володіє всіма необхідними методами діагностики. Найефективнішим і безпечним методом лікування невуса Ота є лазерна терапія.
02
Проведення процедур
Спеціальної підготовки до процедури не потрібно. За тиждень до процедури слід припинити прийом лікарських препаратів (які призначені не за життєвими показаннями) і БАДів, що знижують згортання крові.
В ході процедури лазер прицільно впливає на меланоцити невуса, руйнуючи їх та не пошкоджуючи шкіру. Цей лазер генерує імпульс з високою енергією в дуже короткий (наносекундний) період. Завдяки цьому енергія імпульсу селективно абсорбується і фрагментує пігмент (меланін невуса), не пошкоджуючи навколишні тканини. Мікрочастинки пігменту видаляються з організму лімфатичною системою.
Повний курс лікування призначається лікарем і в залежності від інтенсивності забарвлення невуса і його площі, для видалення може знадобитися від 5 до 20 процедур з інтервалом 1 місяць.
 
03
Відновлення
Після проведення процедури деякий час може спостерігатися почервоніння шкіри в разі, якщо невус торкався область повік - невеликий набряк. Побічні ефекти дуже швидко проходять, немає необхідності в спеціальному догляді і застосування анестезії. У сукупності це значно полегшує період відновлення.
Хто проводить лікування?
 
ВАСИЛИШИН АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ