Чи актуально це для мене?
 
 
ПОКАЗАННЯ:
Наявність неякісно виконаних або небажаних тату і татуажу.
РЕЗУЛЬТАТ:
Повне виведення пігменту зі шкіри.
Як проводиться лікування?
 
01
Консультація
Перед процедурою вам необхідно пройти консультацію у лікаря нашої клініки. Тільки лікар може визначити, скільки сеансів вам знадобиться для повного видалення татуювання, і якої потужності необхідний лазерний імпульс. Швидкість освітлення тату при лазерному видаленні залежить від глибини нанесеної татуювання або татуажу (мікроблейдинг, пудровий, акварельне напилення), від якості і походження самого пігменту, від давності нанесення. Як правило, свіжі татуювання і татуаж зводяться швидше і краще, ніж старі; краще видаляються тату, нанесенні фахівцями з використанням спеціалізованих пігментів; чорні, коричневі, сині, червоні кольори і їх відтінки добре піддаються лазерній корекції, жовті й зелені кольори - найважчі для видалення. Для любителів перманентного макіяжу у нас є хороша новина - зазвичай це поверхневий тип нанесення татуювання - часто вистачає всього декількох сеансів для повного позбавлення від татуажу.
02
Проведення процедур
Після того, як фахівець проконсультував вас, він приступає до процедури. Спочатку робиться кілька пробних спалахів на різних ділянках шкіри. Кожна фарба по-своєму піддається видаленню - найважче виводити білий, пурпурний і жовті кольори. Найпростіше виводиться чорний колір. Після кожної процедури ви будете помічати, що зображення на шкірі поступово блідне і зникає. Апарат Harmony®XL з насадкою ClearLift (Nd: Q-Switch) випромінює високо зосереджений промінь світла, який проникає крізь верхній шар шкіри на високій швидкості, не пошкоджуючи його, і концентрується в більш глибоких шарах, де залягають великі частки пігменту, вкриті капсулою з сполучної тканини. Пучок світла розпалює пігмент до дуже високих температур і дробить його на дрібні частки, викликаючи руйнування капсули, що оточує пігмент. Дрібні частинки пігменту, викинуті за межі капсули в навколишні тканини, стають легкою здобиччю клітин імунної системи і виводяться з організму природним шляхом разом з лімфою. Відразу після процедури пігмент блідне або практично зникає, в місці впливу може бути невелике почервоніння і набряк, які протягом доби самостійно проходять. У міру того, як спадає набряк, знову проявляється колір татуювання, а остаточний результат оцінюється через 2-3 тижні, повторна процедура виконується через 3-4 тижні.
 
03
Відновлення
Процедура видалення тату і перманентного макіяжу лазером на апараті Harmony®XL від Alma Lasers безболісна! Ви відчуєте тільки поколювання і тепло. Якщо ви відчуваєте біль, ви повинні сказати про це фахівцеві, і він зменшить силу імпульсу. Пам'ятайте, що ступінь хворобливості процедури залежить від місця розташування малюнка і від індивідуального больового порогу. Після першого сеансу тату може помітно стать світліше, а потім знову потемніти, це нормальна реакція, як і невеликий набряк з почервонінням шкіри. Рубці на місці видалення татуювання не утворюються, тому по завершенні повного курсу на шкірі не залишається видимих слідів. Вам необхідно дотримуватись наступних правил: обробляти шкіру зволожуючими засобами, не розчісувати місце татуювання і відмовитися від засмаги. Пам'ятайте, що для повного видалення малюнка лазером ви повинні відповідально поставитися до коментарів лікаря-фахівця і виконувати всі рекомендації.
Хто проводить лікування?
 
ВАСИЛИШИН АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ