Клініка Доктора Василишина пропонує інноваційну методику лікування грибка
нігтів ОНІКОМІКОЗ лазером
Чи актуально це для мене?
 
 
ПОКАЗАННЯ:
• Відшарування, потовщення, і підвищена ламкість нігтьової пластини
• Ніготь втратив блиск і змінив колір
• Скупчення ороговілих тканин під нігтьової пластиною
• Присутній свербіж, запалення і почервоніння нігтьової пластини або валика
• Ніготь відокремився від нігтьового валика
РЕЗУЛЬТАТ:
Руйнування білкових структур стінок грибний клітини і повна стерилізації під нігтьовою пластиною. В результаті відбувається зменшення розмноження бактерій і загибель грибка. Уражена нігтьова пластина заміщається новою.
Як проводиться лікування?
 
01
Консультація
Лазерне лікування грибка нігтів проводиться тільки після консультації дерматолога, ретельного обстеження і виявлення причини виникнення захворювання.
У разі необхідності пацієнт направляється на мікроскопічне і культуральне обстеження. Це необхідно при запущених стадіях, для точної діагностики захворювання і обчислення вогнища інфекції.
02
Проведення процедур
Лазерне лікування грибка нігтів не вимагає особливої підготовки. Варто лише відмовитися від покриття нігтів лаком за 3 дні до процедури, виключити травми та оперативні втручання в оброблюваної області протягом останніх 3 місяців. Для посилення ефекту лазеротерапії можна відпарити хворі нігті в теплій водяній ванні з 1 столовою ложкою соди і 50 г господарського мила - це поліпшить проникнення променя під нігтьову пластину. Суть лікування грибка нігтів полягає в фокусованому впливу променя лазера на структурні елементи міцелію гриба в ураженій ділянці нігтя.
 
03
Відновлення
Лазерне видалення грибка нігтів не вимагає відновного періоду. Лікування займе мінімум часу у Вашому графіку. Це сучасна і безпечна процедура, яка не має ніяких побічних ефектів. Відразу після неї пацієнт може повертатися до повсякденного життя. Тривалість курсу лікування грибка нігтів лазером визначається лікуючим лікарем-дерматологом.
Хто проводить лікування?
 
ВАСИЛИШИН АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ