Перша в світі процедура інтенсивного неаблаціонного фракційного лазерного омолодження!
Чи актуально це для мене?
 
 
ПОКАЗАННЯ:
• Втрата пружності шкіри, млявість, птоз
• Виражені застійні плями, пігментація
• Нерівний рельєф шкіри, розширені пори, тьмяність
• Фото та хроностаріння шкіри (в'ялість, сухість, тьмяний колір, зниження тургору)
• Зморшки різного ступеня вираженості
• Стрий, шрами, рубцеві зміни
• Зниження тонусу шкірних покривів після інтенсивного схуднення, вагітності або пластичних операцій
РЕЗУЛЬТАТ:
• Ремоделювання шкіри і ліфтинг
• Омолодження обличчя і тіла
• Підтягнута і пружна шкіра
• Довготривалий накопичувальний ефект
Як проводиться лікування?
 
01
Консультація
Під час консультації фахівець клініки оглядає шкіру пацієнта для виявлення наявності показань до процедури Clear Lift, збирає анамнез, визначає режим впливу лазера і необхідну тривалість курсу. Для кожного клієнта наш фахівець розробляє індивідуальну програму омолодження, яка ідеально підійде для даного типу шкіри і має рішення діагностованих проблем.
02
Проведення процедур
Лікар впливає на шкіру пацієнта за допомогою спеціального апарату Harmony XL - лазерний промінь проходить через епідерміс, концентруючись на внутрішніх шарах дерми. Саме там і запускаються механізми омолодження.
Під час проведення процедури пацієнт може відчувати приємне тепло, яке сигналізує про те, що йдуть активні процеси в шкірі.
Лазерного омолодження Clear Lift відносять до lunch-time процедурам, які можна провести, не випадаючи з життя, адже вони не вимагають тривалого відновлення і не віднімають багато часу.
Clear Lift омолодження не вимагає спеціальної попередньої підготовки шкіри, а також проводиться без застосування місцевої анестезії, що робить процедуру комфортною та абсолютно безболісною. Омолодження можна проводити в будь-який час року, навіть влітку.
 
03
Відновлення
Період реабілітації відсутній. Після процедури вкрай рідко можуть спостерігатися на шкірі точені петехії, які виглядають як міліметрові червоні точки, що самостійно зникають протягом 2-3 днів, їх можна приховати косметичною пудрою або тональним кремом в разі необхідності. Ефективність процедури не залежить від типу шкіри і відмінно працює в поєднанні з іншими методиками по омолодженню шкіри. Не залишає слідів у вигляді лущення або гіперемії. Курс лазеротерапії складається з 3-4 сеансів, перерва між якими не повинна перевищувати 1,5-2 місяців.
Хто проводить лікування?
 
ВАСИЛИШИН АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року
Ask a question

КЕРІВНИК КЛІНІКИ:

Василишин Андрій Андрійович
Лікар вищої категорії.
Спеціалізація дерматологія.
Кандидат медичних наук.
ППрофесор Української Технологічної Академії відділення «Сучасні медичні технології та екологія», ступінь МВА, практикуючий лікар з 1993 року

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Адреса:
03027 Україна, Київ,
вул. Джона Маккейна, 26
Телефон: 
+38 (067) 236-91-11 viber
Email: 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ