+38 (067) 236-91-11

  • Лікування вітиліго та псоріазу 450₴

    UVB - 311nm

Ваш спеціаліст Андрій Андрійович

Що є основною причиною вітіліго?

Вітіліго виникає через відсутність пігменту меланіну в шкірі. Меланін виробляється клітинами шкіри, які називаються меланоцитами, які надають шкірі колір. При вітіліго не вистачає робочих меланоцитів, щоб виробляти достатню кількість меланіну, це призводить до появи білих плям на шкірі або волоссі. Існує 2 основних види вітіліго:

  • несегментарне вітіліго
  • сегментарне вітіліго

У рідкісних випадках вітіліго може вражати все тіло. Це відоме як універсальне або повне вітіліго.

Вітіліго – аутоімунне захворювання

При аутоімунних захворюваннях імунна система не працює належним чином. Замість того, щоб атакувати чужорідні клітини, такі як віруси, ваша імунна

система атакує здорові клітини та тканини вашого тіла. Якщо у вас вітіліго, ваша імунна система руйнує меланоцити шкіри, які виробляють меланін.

Чи є вітіліго серйозним захворюванням?

Вітіліго не становить серйозної загрози для здоров’я, але може призвести до фізичних ускладнень, таких як проблеми з очима, проблеми зі слухом і сонячні опіки. Люди з вітіліго також частіше мають інше аутоімунне захворювання (наприклад, захворювання щитовидної залози та деякі види анемії).

Чи погіршується вітіліго з віком?

Як і багато інших шкірних захворювань, неможливо передбачити, коли вітіліго зрештою припиниться. Без лікування більшість людей з вітіліго продовжуватимуть помічати погіршення свого стану протягом років.

Чи зникають плями від вітіліго?

У 1 з кожних 5-10 людей частина або весь пігмент з часом повертається самостійно, а білі плями зникають. У більшості людей, однак, побілілі плями на шкірі зберігаються і збільшуються, якщо вітіліго не лікувати. Вітіліго – це стан, що триває все життя.

Який метод лікування вітіліго найефективніший?

Наразі, найбільш ефективним методом лікування вітіліго є світлотерапія – фототерапія вузькосмуговим ультрафіолетом (UVB), яка повністю зупиняє чи значно сповільнює розвиток захворювання. Разом зі фототерапією у Клініці Доктора Василишина у м. Київ більше 20 років практикуємо комбіновану медикаментозну терапію.

Дякуємо Вам за звернення,
очікуйте на дзвінок.
До зустрічі!

Бажаю записатися